gokhan-dogruel

Bizler, ortak sağlık güvenlik birimi olarak iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve diğer sağlık personelleriyle işletmelere sağlık ve güvenlik konularında hizmet vermekteyiz. Ayrıca risk analiz ve değerlendirmesi, acil eylem planı ve işe giriş sağlık raporu konularında hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Firmamız iş hukuku, İSO standartları, çevre, periyodik kontroller, mobil sağlık, tehlikeli maddelerde güvenlik, patlamadan korunma dokümanları ve iş yeri ortam ölçümleri alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bunlara ek olarak OSGB eğitimlerimiz; ilk yardım, yangın, yüksekte çalışma, deprem, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri olarak sınıflandırılabilir.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübemiz sayesinde işletmelerdeki riskleri en detaylı şekilde değerlendirmekteyiz. Çalışma alanlarının daha güvenli olması için gerekli tüm önlemleri firma yetkililerine bildirmekteyiz. İş sağlığı ve güvenliğiyle alakalı yasa ve prosedürlere uygun faaliyetler yapmaktayız. Ayrıca bizler gerekli belgelendirme ve raporları hazırlamaktayız.

İş kazalarını tamamen ortadan kaldırmak veya en aza indirmek için sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bunun için işletmelere meslek için gelişim seminerleri vermekteyiz. Eğitimlerimizle iş ortaklarımızın daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda faaliyet göstermelerini sağlamaktayız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından akredite edilen Eurolife birimimiz, tüm faaliyetlerinde devlet kurumları ile koordineli çalışmaktadır.

Gökhan Doğruel, Genel Müdür

Hemen Teklif Alın

+90 (212) 640 54 96 Bizi Arayın.

Kariyerini Planla

 Ekibimize katılacak motive ve tutkulu bir kişi arıyoruz

Politikamız

Eurolife OSGB

Ortak sağlık güvenlik birimi olarak bizler, hizmet sunduğumuz tüm işletmelere özel olarak politikalar geliştirmekteyiz. Çünkü her işletmenin kendi yapısına uygun özellikler taşıdığının farkındayız. İşletmelerin tehlike sınıfına uygun şekilde iş güvenliği hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Tüm faaliyetlerimiz 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu temel alarak icra edilmektedir. Bu kanuna göre işyeri temsilcilerinin, uzmanlarımızın, çalışanların sorumluluklarını en iyi şekilde açıklamaktayız. Böylece denetimlerde ve risk hesaplamalarında profesyonel bir şekilde ilerlemekteyiz. İş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerimizi yasalara uygun şekilde sürdürürken OSGB olarak bu alanı çalışma hayatında bir kültür haline getirmeyi hedefledik.

Bizler, meslek hastalıklarına ve iş kazalarına neden olabilecek faktörleri tespit etmekteyiz. Ardından gerekli tedbirleri alarak işletmeniz için sürekli iyileştirme ve geliştirme politikasını takip etmekteyiz. Böylece bir işletmenin tehlike sınıfı ne olursa olsun mesleki hastalıkların, ölümlerin ve yaralanmaların önlenmesini sağlamaktayız.

Firmamız hizmet kalitemizi artıracak teknolojik yeniliklere ve güncel yöntemlere her zaman açıktır. Böylece çalışma arkadaşlarımızı bu yönde gerekli eğitim faaliyetleri ile desteklemekteyiz. Bununla birlikte iş ortaklarımız olan işletmelere mevzuat revizeleri ve iş güvenliğiyle alakalı yenilikleri bildirmekteyiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Eurolife OSGB

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki misyonumuz, profesyonel olan ekibimizle sizlere kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektir. Ayrıca işletmenizde yapacağımız denetimler ve vereceğimiz eğitimler ile sizlerin kurumsal imajınıza güç katmak istemekteyiz.

Firmamızın misyonu arasında sizlere iş sağlığı ve güvenliği açısından çeşitlenen ve derinleşen hizmetler sunmaktır. Böylece sizlere değer katarak memnuniyetinizi kazanmak istemekteyiz. Birim olarak taleplerinizi, ihtiyaçlarınızı ve önerilerinizi kanunlara uygun şekilde değerlendirip yerine getirmek için çalışmaktayız.

Firmamızdaki İSG uzmanları ve iş yeri hekimlerimiz başta olmak üzere tüm ekibimiz özveri ile çalışmaktadır. İşletmenizdeki çalışanlarınızı bilinçlendirmek ve korumak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. İş güvenliği ve iş sağlığı alanında özveri ve dikkatli çalışmayı sürdürmek misyonumuz içindedir.

Firma olarak vizyonumuz ise Eurolife Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmak için sürekli çalışmak ve daha fazla işletmeye ulaşarak kaliteli hizmetimizi tanıtmaktır.